Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 31.5 cm |
| Width | 31.5 cm |
| Depth | 6.7 cm |
| Weight | 1.45 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Orange |
|---|---|
| Details: | Horizontal, Mirror surface |
| Print catalogue: | Glass: Glass Mirrored, Frame: Polyresin, Back panel: Paper, For wall fixing Horizontal, 26 - 26 cm Ø Mirror surface |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Hermosa |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Marketing calendar: | March |
Reviews
Log in