Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 81 cm |
| Width | 81 cm |
| Depth | 2.6 cm |
| Weight | 4.43 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Red |
|---|---|
| Details: | Assembled, Each piece unique, Hand-crafted, Horizontal und vertical, Mirror surface |
| Print catalogue: | Glass: Glass Mirrored, Frame: Polyresin, Back panel: Medium density fibreboard (MDF) Natural/untreated, For wall fixing Horizontal und vertical, Hand-crafted, Each peace unique, Assembled, 60 cm Ø Mirror surface |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Flaming Heart |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Christmas, Home Office |
Reviews
Log in