Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 69 cm |
| Width | 69 cm |
| Depth | 2.5 cm |
| Weight | 3.8 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Mirrored, Silvery |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Mirror surface, Vertical |
| Print catalogue: | Glass: Glass Mirrored, Stainless steel lacquered, For wall fixing Vertical, Hand-crafted, Each peace unique, For stationary use Vertical, 60 cm Mirror surface |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Carino |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Modern – Loft | |
Reviews
Log in