Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 23 cm |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 1.83 kg |
| Volume (packed) | 0,13 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured, Yellow |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Not watertight |
| Print catalogue: | Steel natural : decorated with glass mosaic, Not watertight, Hand-crafted, Each peace unique |
| Season: | Saison2023-2 |
| Series: | Zumba |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Reviews
Log in