Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 29 cm |
| Width | 28.5 cm |
| Depth | 28.5 cm |
| Weight | 3.25 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Green, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted |
| Print catalogue: | Object: Polyresin, Hand-crafted |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Poppies |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in