Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 26 cm |
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Weight | 0.866 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Orange |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Steel enameled, Hand-crafted, Each peace unique |
| Season: | Saison2024-2 |
| Series: | Mamba |
| Specials: | Deals, In stock |
| Topic: | Wild Summer |
| Marketing calendar: | May |
Reviews
Log in