Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 32.5 cm |
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Weight | 2.7 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Handpainted, Other |
| Print catalogue: | Porcelain handpainted, Hand-crafted, Each peace unique, Handpainted |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Harlequin |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Mothers Day |
Reviews
Log in