Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 46.5 cm |
| Width | 36.5 cm |
| Depth | 36 cm |
| Weight | 12.9 kg |
| Volume (packed) | 0,12 m³ |
Product information
| Color : | Red |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Stoneware lacquered, Hand-crafted, Each peace unique |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Goldfish |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Trendshows: | Cosy Living, Modern Times |
| , Cosy – Nature, Modern – Living | |
Reviews
Log in