Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 36 cm |
| Width | 17.5 cm |
| Depth | 17.5 cm |
| Weight | 3.15 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Red |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Glass Colored, Hand-crafted, Each peace unique |
| Season: | Saison2024-1 |
| Series: | Galicia |
| Specials: | In stock, PRIMA |
| Topic: | Wild Summer |
| Marketing calendar: | September |
Reviews
Log in