Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 30 cm |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 2.3 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Handblown |
| Print catalogue: | Glass Colored, Each peace unique, Handblown |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Divine |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in