Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 47 cm |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Weight | 2 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | 100 % Porcelain handpainted, Each peace unique |
| Season: | Saison2023-2 |
| Series: | Big Bloom |
| Specials: | In stock, PRIMA |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Marketing calendar: | March |
Reviews
Log in