Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 29 cm |
| Width | 32.5 cm |
| Depth | 32.5 cm |
| Weight | 5 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Green |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Handblown, Not dishwasher safe |
| Print catalogue: | Glass Plated, Each peace unique, Handblown, Not dishwasher safe |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Balu |
| Topic: | Spring Selection |
| Trendshows: | Cosy Living |
| , Cosy – Lounge, Cosy – Nature | |
Reviews
Log in