Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
For VIPs only! - The best way to shut out the furnishing Philistines: this object is for furnishing gourmets with a flamboyant touch. What we otherwise only know from museums or special events is here presented as an object for the home. The high-gloss stand makes a strong visual impact and stylishly sets off the space it conceals with decorative refinement. The VIP Vegas stand turns your home into a very important place and does so with perfect styling. A matching cord is also available. Supplied as a single stand without cord.
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 100 cm |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Weight | 7.2 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Silvery |
|---|---|
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison1981-1 |
| Series: | VIP |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in