Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
With the gold-look VIP stand you can separate certain areas in style. This model has a wide base and a decorative ball as cap. A matching black cord is also available.
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 100 cm |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Weight | 7.75 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Golden |
|---|---|
| Details: | Knocked-down |
| Print catalogue: | Stainless steel brass-plated, Delivery Knocked-down |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2016-2 |
| Series: | VIP |
| Specials: | In stock, PRIMA, US-Fit |
| Trendshows: | Elegance, Modern Times |
| , Retro Elegance | |
Reviews
Log in