Description
VIP cord Red made of velvet. Heavy duty quality in bright red.
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 3.8 cm |
| Width | 150 cm |
| Depth | 3.8 cm |
| Weight | 0.6 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Black, Red |
|---|---|
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison1981-1 |
| Series: | VIP |
Reviews
Log in