Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 3.8 cm |
| Width | 150 cm |
| Depth | 3.8 cm |
| Weight | 0.62 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Black, Grey |
|---|---|
| Room: | Dining room, Living room |
| Season: | Saison2019-2 |
| Series: | VIP |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Mix and Match | |
Reviews
Log in