Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
VIP Cord Blackmade of velvet. Heavy duty quality in shiny black. Matching Stand available.
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 3.8 cm |
| Width | 150 cm |
| Depth | 3.8 cm |
| Weight | 0.62 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2016-2 |
| Series: | VIP |
| Specials: | US-Fit |
| Trendshows: | Elegance, Modern Times |
| , Retro Elegance | |
Reviews
Log in