Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 42 cm |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16.8 cm |
| Weight | 2.1 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Hand-painted |
| Print catalogue: | Polyresin, Hand-crafted, Each peace unique, Hand-painted |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Papierrollenhalter |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in