Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1.8 cm |
| Width | 80 cm |
| Depth | 80 cm |
| Weight | 6.5 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Brown, Nature, Yellow |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity, Thickness of panel |
| Print catalogue: | Medium density fibreboard (MDF) Laminated, 1,80 cm Thickness of panel, 20 kg Max. load-carrying capacity |
| Room: | Bar, Dining room, Kitchen |
| Season: | Saison2022-2 |
| Series: | Schickeria |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in