Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1.8 cm |
| Width | 110 cm |
| Depth | 110 cm |
| Weight | 12 kg |
| Volume (packed) | 0,13 m³ |
Product information
| Color : | Black, Nature, White |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity, Thickness of panel |
| Print catalogue: | Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, 1,80 cm Thickness of panel, 40 kg Max. load-carrying capacity |
| Room: | Dining room, Kitchen |
| Season: | Saison2022-2 |
| Series: | Schickeria |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in