Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 0.8 cm |
| Width | 200 cm |
| Depth | 90 cm |
| Weight | 35.4 kg |
| Volume (packed) | 0,12 m³ |
Product information
| Color : | Transparent |
|---|---|
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2016-2 |
| Series: | Glasplatte |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Mix and Match | |
Reviews
Log in