Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1 cm |
| Width | 180 cm |
| Depth | 90 cm |
| Weight | 31.4 kg |
| Volume (packed) | 0,11 m³ |
Product information
| Color : | Transparent |
|---|---|
| Room: | Dining room, Office |
| Season: | Saison2018-2 |
| Series: | Boston |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Mix and Match | |
Reviews
Log in