Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Table top made of a single pane of safety glass with increased resistance to bending and impact. Matching glass top to combine with the Chalet tables (76821 and 79167).
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1 cm |
| Width | 200 cm |
| Depth | 100 cm |
| Weight | 40 kg |
| Volume (packed) | 0,14 m³ |
Product information
| Color : | Transparent |
|---|---|
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison1981-1 |
| Series: | Glasplatte |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Mix and Match | |
Reviews
Log in