Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Table top made of a single pane of safety glass with increased resistance to bending and impact. Matching glass top to combine with the Pintor 160x80 cm table (76283).
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 0.8 cm |
| Width | 160 cm |
| Depth | 80 cm |
| Weight | 24.85 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Transparent |
|---|---|
| Room: | Dining room, Office |
| Season: | Saison1981-1 |
| Series: | Glasplatte |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Mix and Match | |
Reviews
Log in