Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 0.8 cm |
| Width | 100 cm |
| Depth | 100 cm |
| Weight | 15.5 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Assorted, Transparent |
|---|---|
| Details: | Thickness of panel |
| Print catalogue: | Glass Toughened safety glass Clear, 8 mm Thickness of panel |
| Room: | Dining room, Kitchen |
| Season: | Saison1981-1 |
| Series: | Glasplatte |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Mix and Match | |
Reviews
Log in