Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 78 cm |
| Width | 65 cm |
| Depth | 65 cm |
| Weight | 32.8 kg |
| Volume (packed) | 0,25 m³ |
Product information
| Color : | Grey, White |
|---|---|
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Wild Summer |
Reviews
Log in