Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 75 cm |
| Width | 200 cm |
| Depth | 100 cm |
| Weight | 79 kg |
| Volume (packed) | 0,83 m³ |
Product information
| Color : | Brown, Green |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Tabletop: Stoneware glazed, Foot: Medium density fibreboard (MDF) Coated : wood optic, 100 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Ruben |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Modern | |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in