Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 30 cm |
| Width | 16.5 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 0.555 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Red |
|---|---|
| Details: | Assembled, Each piece unique, Hand-crafted, Mirror surface |
| Print catalogue: | Glass: Glass Mirrored, Frame: Polyresin, Back panel: Paper, Polyester (velvet look), Hand-crafted, Each peace unique, Assembled, 12 - 12,50 cm Mirror surface |
| Room: | Bedroom |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Flaming Heart |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Christmas, Home Office |
Reviews
Log in