Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 42 cm |
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Weight | 3.5 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Details: | Extras, In line, Lenght of wire, Partly dismantled, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Frame: Steel lacquered, Cable: Polychloride, Shade: Glass Colored, 1,70 m Lenght of wire, 30 cm Ø Shade, Flip-switch In line, Wire Plastic-covered, Shade: Partly dismantled, |
| Room: | Office |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Shield |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in