Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 37 cm |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Weight | 1.61 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Extras, Hand-crafted, In line, Lenght of wire, Shade |
| Print catalogue: | Steel brass-plated, 150 cm Lenght of wire, 37 cm Ø Shade, Hand-crafted, Flip-switch In line, |
| Room: | Office |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Rainbow Lamps |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Home Office, Spring Selection |
| Marketing calendar: | October |
Reviews
Log in