Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 8 cm |
| Width | 25 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 0.28 kg |
| Volume (packed) | 0,02 m³ |
Product information
| Color : | Red, Transparent |
|---|---|
| Details: | Extras, In line, Lenght of wire, Plastic-covered |
| Print catalogue: | Acrylonitrile butadiene acrylic, Frame: Polystyrene, 180 cm Lenght of wire, Flip-switch In line, Wire Plastic-covered, |
| Room: | Office |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in