Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 52.5 cm |
| Width | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Weight | 4.8 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Extras, Hand-crafted, In line, Lenght of wire, Partly dismantled, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Shade: Polyester, Base: Polyresin, 150 cm Lenght of wire, 28 x 35 x 35 cm Ø Shade, Hand-crafted, Flip-switch In line, Wire Plastic-covered, Shade: Partly dismantled, |
| Room: | Office |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Eliano |
Reviews
Log in