Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 76 cm |
| Width | 120 cm |
| Depth | 120 cm |
| Weight | 67.5 kg |
| Volume (packed) | 0,54 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Tabletop: Stoneware glazed, Foot: Steel powder-coated, 50 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Series: | Invitation |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in