Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 75 cm |
| Width | 140 cm |
| Depth | 70 cm |
| Weight | 55.5 kg |
| Volume (packed) | 0,27 m³ |
Product information
| Color : | Silvery |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity, Thickness of panel |
| Print catalogue: | Frame: Stainless steel polished, Tabletop: Stoneware lacquered, Medium density fibreboard (MDF) Coated with Melamine Resin, 12 mm Thickness of panel, 40 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Season: | Saison2025-1 |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Glam | |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in