Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 62.5 cm |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Weight | 5 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Brown, White |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Steel lacquered, 20 kg Max. load-carrying capacity |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2022-2 |
| Series: | Schickeria |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in