Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 72.2 cm |
| Width | 59 cm |
| Depth | 59 cm |
| Weight | 6.8 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Red, White |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Steel lacquered, 40 kg Max. load-carrying capacity |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2022-2 |
| Series: | Schickeria |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in