Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
coated steel
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 71 cm |
| Width | 115 cm |
| Depth | 68 cm |
| Weight | 12 kg |
| Volume (packed) | 0,17 m³ |
Product information
| Color : | Silvery |
|---|---|
| Details: | Knocked-down |
| Print catalogue: | metal tube, chrome-plated, black lacquered |
| Room: | Dining room, Office |
| Season: | Saison1981-1 |
| Specials: | In stock |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in