Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 83 cm |
| Width | 69 cm |
| Depth | 76.5 cm |
| Weight | 15 kg |
| Volume (packed) | 0,21 m³ |
Product information
| Color : | Brown |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity, Rotable, Seat height |
| Print catalogue: | Corpus: Plywood Natural/untreated, Cover: 100 % Polyester, Foot/Base: Steel titanium coated, Upholstering: 28 kg/m³ Polyurethane, Chipboard Laminated Table, 110 kg Max. load-carrying capacity, 360 ° Rotable, Knocked-down, 46 cm Seat height |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Marketing calendar: | August, September |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in