Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 136 cm |
| Width | 96 cm |
| Depth | 72 cm |
| Weight | 39 kg |
| Volume (packed) | 1,02 m³ |
Product information
| Details: | Max. load-carrying capacity, Partly dismantled, Rotable |
|---|---|
| Print catalogue: | Frame: Fiberglas, Cover: 100 % Polyester, Seat: Aluminum polished, Foot/Base: Aluminum polished, Upholstering: 32 kg/m³ Upholstery foam Polyurethane, 110 kg Max. load-carrying capacity, 360 ° Rotable, Partly dismantled |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Eye Ball |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in