Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 49 cm |
| Width | 49 cm |
| Depth | 49 cm |
| Weight | 8 kg |
| Volume (packed) | 0,14 m³ |
Product information
| Color : | Orange |
|---|---|
| Details: | Assembled, Foam, Max. load-carrying capacity, Seat height |
| Print catalogue: | Cover: 100 % Polyester, Frame construction: Plywood Natural/untreated, Pine Solid wood Natural/untreated, Upholstering: Foam, 110 kg Max. load-carrying capacity, Assembled, 49 cm Seat height |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Plushy |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Modern – Pop | |
Reviews
Log in