Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 46 cm |
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Weight | 5 kg |
| Volume (packed) | 0,17 m³ |
Product information
| Color : | Brown |
|---|---|
| Details: | Assembled, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Cover: Upholstery foam Polyurethane, Frame construction: Chipboard Plastic-coated, Upholstering: Textile polyurethane-coated, Foot/Base: Steel natural, 110 kg Max. load-carrying capacity, Assembled |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Monza |
Reviews
Log in