Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 38 cm |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Weight | 7.15 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Pink |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Frame: Polyresin, Frame: Steel lacquered, 110 kg Max. load-carrying capacity |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Icecream |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Reviews
Log in