Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 46.3 cm |
| Width | 36.1 cm |
| Depth | 36.4 cm |
| Weight | 7 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Handpainted, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Polyresin, 110 kg Max. load-carrying capacity, Each peace unique, Handpainted |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2025-2 |
| Topic: | Christmas, Fathers Day, Home Office, Valentines Day |
| Marketing calendar: | June, December |
Reviews
Log in