Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 76 cm |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Weight | 2.9 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Silvery |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted, Partly dismantled |
| Print catalogue: | Aluminum polished, Hand-crafted, Partly dismantled |
| Season: | Saison2024-1 |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in