Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 75 cm |
| Width | 105 cm |
| Depth | 157 cm |
| Weight | 20 kg |
| Volume (packed) | 0,63 m³ |
Product information
| Color : | Grey |
|---|---|
| Details: | Abrasion test, Cushion, Knocked-down, Max. load-carrying capacity, Seat height |
| Print catalogue: | Cover: 100 % Polyester, Upholstering: 30 kg/m³ Polyurethane, Frame construction: Chipboard Lacquered, Cushion: 25 cm Cushion, 70 cm Cushion, 110 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down, 38 cm Seat height, 80000 Martindale Abrasion test |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Portofino |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in