Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 76 cm |
| Width | 308 cm |
| Depth | 175 cm |
| Weight | 120 kg |
| Volume (packed) | 1,83 m³ |
Product information
| Details: | Max. load-carrying capacity, Partly dismantled, Seat height |
|---|---|
| Print catalogue: | Upholstery: Upholstery foam Polyurethane, 100 % Polyester, 110 kg Max. load-carrying capacity per seat unit, 45 cm Seat height, Partly dismantled |
| Season: | SAISON2026-2 |
| Series: | Donut |
Reviews
Log in