Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 73.5 cm |
| Width | 86.4 cm |
| Depth | 177 cm |
| Weight | 60 kg |
| Volume (packed) | 0,28 m³ |
Product information
| Color : | White |
|---|---|
| Details: | Knocked-down |
| Print catalogue: | Steel chromed, Chipboard Plastic-coated, Stainless steel chromed, Frame: Medium density fibreboard (MDF) Plastic-coated, Knocked-down |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Kicker |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Christmas |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in