Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 76 cm |
| Width | 180 cm |
| Depth | 45 cm |
| Weight | 94 kg |
| Volume (packed) | 0,52 m³ |
Product information
| Color : | Brown |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Corpus and fronts: Medium density fibreboard (MDF) Coated : Wood Optic, Cover plate: Stoneware glazed, Foot/Base: Medium density fibreboard (MDF) Coated : Wood Optic, Shelf: 4 Stück Medium density fibreboard (MDF) Coated, 20 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Ruben |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Modern | |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in