Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 80 cm |
| Width | 160 cm |
| Depth | 45 cm |
| Weight | 62.7 kg |
| Volume (packed) | 0,91 m³ |
Product information
| Color : | Red |
|---|---|
| Details: | Assembled, Max. load-carrying capacity, Push-to-open |
| Print catalogue: | Corpus and fronts: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Back panel: Polyester, Chipboard Plastic-coated, Foot/Base: Stainless steel titanium coated, Drawer front: 1 Stück Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Shelf: 2 Stück Glass Toughened safety glass Clear, Handles: Stainless steel titanium coated, 100 kg Max. load-carrying capacity, Assembled, Push-to-open |
| Season: | Saison2025-1 |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Glam | |
| Marketing calendar: | January |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in