Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 85 cm |
| Width | 141 cm |
| Depth | 44 cm |
| Weight | 56.9 kg |
| Volume (packed) | 0,55 m³ |
Product information
| Color : | Nature |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity, Partly dismantled, Push-to-open |
| Print catalogue: | Corpus and fronts: Oak Medium density fibreboard (MDF) Veneered, Back panel: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Foot/Base: Steel lacquered, Shelf: 2 Stück Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Drawer: 3 Stück Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Drawer: Push-to-open, 100 kg Max. load-carrying capacity, Partly dismantled |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Cosy Living |
| , Cosy – Nature | |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in